Skaisti izrotāta eglīte skolas zālē un smaidīgi sniegavīri Raudas internātpamatskolas logos liecina par to,img_20161217_143001 ka Ziemassvētki ir pavisam tuvu. Par Ziemassvētku tuvošanos atgādina arī skolas ciemiņi, kuri atbrauc, lai dalītos priekā un dāvātu svētku sajūtu.

17.decembrī mūsu skolā viesojās Elitas eņģeļu komanda. Atvērtie un atraktīvie ciemiņi atveda sev līdzi Ziemassvētku dziesmas, saldas dāvanas un daudz, daudz prieka. Viesu skanīgās dziesmas iedrošināti sarosījās arī mūsu skolas ansambļa dalībnieki. Viņi uzdāvināja skolas viesiem skanīgas Ziemassvētku dziesmas. Bet meitenes novēlēja visiem priecīgus Ziemassvētkus dejā. Ciemiņi katram skolēnam uzdāvināja pašu rokām gatavotu eņģelīti ar sirsnīgiem novēlējumiem, pašceptas piparkūkas un saldas konfektes. Bērni iepriecināja visus ar Ziemassvētku dzejolīšiem. Pēc tam visi kopā spēlēja dažādas kustību rotaļas.

Paldies, ka dāvājāt bērniem savu sirds siltumu! Lai jūsu mājās un ģimenēs šīs pēdējās Adventa laika dienas ienes mieru, saticību, mīlestību un  Ziemassvētku eņģelis atnes priecīgo vēsti par Dieva gaismu, kas spīd katram cilvēkam!

skolotāja Jolanta Lazdiņa