18083850_648766021984097_869527686_o19.aprīlī Kocēnu novada Ziemeļvidzemes internātpamatskolā notika ikgadējais Latvijas speciālo skolu vizuālās mākslas konkurss “Burvju zīmulītis”. Konkursā piedalījās 13 speciālās skolas no dažādiem Latvijas novadiem.Šogad vizuālās mākslas konkursa tēma bija „Mežs dažādos gadalaikos”. Katrā klašu grupā piedalījās viens skolēns. No mūsu skolas konkursā piedalījās 2.klases skolniece Marija Stepane, 5.klases skolniece Milana Stepāne, 8.klases skolnieks Juris Saušs un C9.klases skolniece Sandrīte Dzene.

Konkursa dalībniekiem tika dotas divas stundas, lai uzzīmētu savus darbus. Arī vizuālās mākslas skolotāji šajā laikā radoši darbojās – tika apgleznotas stikla krūzītes un trauciņi, veidotas smaržīgas ziepes un gatavots garšīgs našķis, ar kuru pildīja cepumu kūciņas.

Kamēr darbus vērtēja žūrija, jaunos māksliniekus gaidīja pusdienas un tikšanās ar dzejnieku un rakstnieku Viku Dikļu kultūras namā. Pēc tikšanās skolēni devās uz Vika Pasaku parku, kur iepazinās ar dažādiem Vika pasaku varoņiem.

Šogad Raudas skolēni, neskatoties uz agro rīta celšanos un tālo ceļu, konkursā ieguva divas otrās vietas, divas pateicības, daudz pozitīvu emociju un enerģijas lādiņu turpmākai radošai darbībai.

vizuālās mākslas skolotāja Līga Lapa