2013-09-25_nujasAprīlī Raudas skolā norisinājās florbola turnīrs. Turnīrā piedalījās trīs komandas. Turnīrs norisinājās trīs apļos – katra komanda ar katru izspēlēja 3 spēlas. Spēles notika pēc florbola noteikumiem, tikai spēles laiks tika samazināts. Spēle ritēja divus puslaikus, katrs puslaiks ilga 15 minūtes. Par uzvaru komandai tika piešķirti 3 punkti, par zaudējumu – 0punkti, neizšķirta gadījumā tika mesti soda metieni (zaudētājiem – 1punkts, uzvarētājiem – 2punkti).

Par turnīra uzvarētājiem kļuva apvienotā 8.+6.klases komanda, kura nepiedzīvoja zaudējuma rūgtumu un visās sešās spēlēs izcīnīja uzvaru. Otrajā vietā ierindojās apvienotā 9.+5.klases komanda, kura izcīnīja divas uzvaras, bet trijnieku noslēdza 7.klases komanda, kura izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja piecus zaudējumus.

Turnīra labākā uzbrucēja godu ieguva Juris Saušs no apvienotās 8.+6.klases komandas, kurš sešās spēlēs guva 52 vārtus! Otrs rezultatīvākais uzbrucējs bija Raimonds Pudāns no apvienotās 9.+5.klases komandas, kurš turnīrā guva 43 vārtus. Rezultatīvāko uzbrucēju trijnieku noslēdza Romāns Stepans no apvienotās 8.+6.klases komandas ar gūtiem 28 vārtiem sešās spēlēs.

Par turnīra labāko vārtusargu kļuva Kristaps Daģis (apv. 8.+6.klases komanda) ar 73,9% atvairītajiem metieniem. Šajā turnīrā Kristaps D. atvairīja 91 metienu, bet ielaida 32 vārtus. Vidēji spēlē tika ielaistas 5,3 bumbiņas. Otrais labākais vārtusargs bija Andrejs Beinarovičs (apv. 9.+5.klases komanda) ar 58,7% atvairītajiem metieniem, bet trijnieku noslēdz Artūrs Maļinovskis (7.klases komanda) ar 53,6% atvairītajiem metieniem.

Paldies bērniem un internāta skolotājiem par piedalīšanos turnīrā un atbalstīšanu!

Raudas internātpamatskolas

direktors, sporta skolotājs Andrejs Vēvers