Adventa laiks un Ziemassvētku laiks ir brīnumu laiks. Arī mēs paši varam uzburt brīnumus, ja vien tiem ticam. KPMG Baltics SIA darbinieki tic brīnumiem, rada tos paši un palīdz arī citiem noticēt. Arī šis gads nav izņēmums. KPMG Baltics SIA darbinieki sagatavoja pārsteigumiem bagātu dienu Raudas internātpamatskolas skolēniem un skolotājiem.img_3021

11.decembrī Raudas internātpamatskolas skolēni un skolotāji devās uz Rīgu, lai priecātos par pirmssvētku noskaņu un baudītu mākslu. Vispirms skolēnu ceļš veda uz Latvijas Nacionālo Operu. Skolēni un skolotāji skatījās baletu “Riekstkodis”. Izrāde pārsteidza ar skaistu mūziku, krāšņiem kostīmiem, interesantu skatuves noformējumu un profesionālu deju. Kādam visvairāk patika vieglā sniegpārsliņu deja, citiem jautrā pelēnu deja, bet zēni sekoja līdzi zaldātiņu spraigajai cīņai ar peļu karalieni.  Stāsts par Riekstkodi uzrunāja gan skolēnus, gan skolotājus. Bērni jau pirms brauciena uz baleta izrādi, lasīja pasaku par Riekstkodi un zīmēja krāsainus zīmējumus, lai piedalītos KPMG Baltics SIA rīkotajā zīmējumu konkursā.

Pēc baleta izrādes visi devās uz “LIDO”, lai iestiprinātos ar mūsu draugu KPMG Baltics SIA sarūpētajām pusdienām. Par to, ka pusdienas bija gardas, liecināja tukšie šķīvji un smaidi sejās. Katrs vēl dāvanā saņēma saldu cukurgailīti.  Pēc pusdienām skolēni priecājās par krāšņo “LIDO” egli un citām Ziemassvētku dekorācijām. Mazākajiem skolēniem īpaši patika baltie lāči, kuri izskatījās gluži kā īsti.

Visi skolēni patiesi priecājās par skaisti pavadīto dienu un iespēju gaidīt Ziemassvētkus kopā. Skolēni atzina, ka Raudas internātpamatskolai ir visforšākie draugi – KPMG Baltics SIA.

Arī šajā gadā KPMG Baltics SIA darbinieki ar īpašu gādību un mīlestību sarūpēja Ziemassvētku dāvanu katram Raudas internātpamatskolas skolēnam. Šīm dāvanām klāt ir pievienotā vērtība – dāvinātāja sirds siltums un patiesas rūpes par katru mazo dāvanas saņēmēju.

Šīs dienas pirms Ziemassvētkiem ved ikvienu pretim baltam klusumam, aiz kura ir kaut kas mīļš, sen aizmirsts un pazaudēts, kas mums atkal no jauna jāatrod. Sakām sirsnīgu paldies ikvienam KPMG Baltics SIA darbiniekam, kurš dāvā savu mīlestību un rūpes Raudas internātpamatskolas skolēniem! Novēlam, lai jūsu ģimenēs šis Adventa laiks nāk ar mieru, saticību, mīlestību un palīdz saskatīt un atklāt no jauna patieso Ziemassvētku brīnumu.

uz galeriju…