Šogad Mārtiņdiena atnāca pie mums balta un sniegaina, taču tas netraucēja jautri pavadīt šos svētkus.

Mārtiņdienai veltītajā nedēļā visām internāta grupām tika doti dažādi uzdevumi: iemācīties tautasdziesmas, ticējumus, mīklas, gatavot Mārtiņgaiļus. Liels prieks, ka bērni un skolotāji ar lielu atbildību, centību gatavojās svētkiem.dsc03523

 Pasākuma laikā valdīja jautrība.Sacentās piecas komandas, katrai bija savs nosaukums. Tika doti daudz un dažādi uzdevumi: pareizi jānovāc dārzeņus, jāuzmin krustvārdu mīklas, jāliek puzles par dārzeņiem un pat jāsastāda Mārtiņdienas ēdienu recepte. Kādas interesantas receptes izdomāja bērni: gan kā pagatavot garšīgus salātus, gan kā izcept pīrāgu!

Bet, kad visi bija dalījušies pieredzē par ēdienu gatavošanu, bija jāuzraksta saruna ar Mārtiņgaili. Te nu gan vajadzēja padomāt… Palīgā nāca arī skolotājs Česlavs, tāpēc bērni šo uzdevumu izpildīja veiksmīgi. Visi uzdevumi bija ļoti interesanti, bet vislielākā jautrība valdīja, kad skolēni izvēlējās sev piemērotu masku, kuru vajadzēja izskrāsot un pielaikot. Cik jaukas maskas bija sagatavojusi sk. Ilona! To tik vajadzēja redzēt! Žēl, ka laiks pagāja tik ātri un nepaguvām veikt visus uzdevumus.

Tad sekoja apbalvošana. Par skaistiem darbiņiem bērni saņēma krāsojamās grāmtiņas un zīmuļus. Pārējie saņēma saldas konfektes.

Pateicamies skolotājiem un bērniem, kuri aktīvi piedalījās Mārtiņdienas uzdevumu veikšanā.

Paldies Sandrītei, Marijai S, Marijai D., Jurim S., Lilijai., sk. Natālijai ar saviem audzēkņiem un visiem skolotājiem par viņu radošumu un centību, sk. Ilonai par interesantajām spēlēm!

Par jauko pasākumu kopā ar bērniem priecājās sk. Alvīne

uz galeriju…