1346416061518.janvārī, spītējot aukstumam, Raudas skolēni un skolotāji devās uz Rīgu saņemt Latvijas Dzelzceļa komandas sarūpēto pārsteigumu. Latvijas Dzelzceļa labais gariņš – Māra ar sirsnību mūs visus sagaidīja atpūtas centrā “ LIDO”, kur jaukā atmosfērā tika ieturētas pusdienas un apskatīts “LIDO” komplekss. Vēlāk visi braucām uz Latvijas Nacionālo teātri, kur bija neaizmirstama iespēja noskatīties muzikālo, aizkustinošo un labestību vēstošo Ziemassvētku izrādi pēc Mērijas Meipsas – Dodžas stāsta “Sudraba slidas”. Izrādi aizkustinošu darīja aktieru meistarība, košie tērpi, R.Paula dziesmas, skaistas dekorācijas un īsts slidošanas laukums uz skatuves, pa kuru aktieri, slidojot, atveidoja savas lomas.

Paldies mūsu Latvijas Dzelzceļa draugiem, kuri mūs priecē ar mīļiem, sirsnīgiem, interesantiem un garšīgiem pārsteigumiem.

skolotāja Iveta Repkova