Pēc viena gada pauzes (objektīvu iemeslu dēļ) Raudas internātpamatskola atkal piedalījās jautrajās stafetēs „Drošie un veiklie”, kas notika, kā katru gadu, Aleksandrovas internātpamatskolā(Dagdas nov.). Šogad sacensībās piedalījās tikai trīs skolas – pašas stiprākās! Pārējās skolas dažādu iemeslu dēļ nepieteicās, jo daudzi šajās rudenīgajās dienās ir apslimuši.

imag31491Un tā, mūsu skolu pārstāvēja seši dalībnieki – Marija(2.kl.), Milāna(5.kl.), Romāns(6.kl.), Diāna un Sandis(7.kl.), Juris(8.kl.). Dalībniekiem bija jāveic septiņas dažādas komandu stafetes, mūsu komanda izcīnīja vienu 1.vietu, četras 2.vietas un divas 3.vietas, kas gala rezultātā ar 15 punktiem mums deva otro vietu kopvērtējumā. Pirmajā vietā ar 8 punktiem ierindojas mājnieki, bet trešajā vietā ar 19 punktiem – Antūžu skola.

Prieks, ka mums izdevās vienā no stafetēm „izgriezt pogas” mājniekiem. Stafetē ar basketbola elementiem, nepielaižot nevienu kļūdu, mēs viņus apsteidzām par vairākām sekundēm(ja gribam-tad varam).

Pec komandu stafetēm, bija arī individuālās stafetes, kur atspoles skrējienu lieliski veica Juris Saušs, izcīnot pirmo vietu starp visām skolām, viņš arī tika atzīts par labako komandas dalībnieku.

Paldies visiem dalībniekiem par ieguldīto darbu, arī Andrejam(5.kl.) un Edgaram(7.kl.), kas piedalījās treniņos, bet neiekļuva komandas sastāvā.

Paldies skolotājam Andrejam par komandas sagatavošanu sacensībām un iespeju aizbraukt uz tām.

sporta skolotājs Edgars Balodis