13.11.2014.

13.11.2014. Raudas internātpamatskolas skolēni piedalījās Latgales zonas speciālo skolu sacensībās florbolā, kuras notika Antūžos. Sacensības notika pēc SO florbola noteikumiem. Laukumā spēlē 3 laukuma spēlētāji – vienveidīgās formās ar labi saskatāmiem numuriem un vārtsargs – pilnā ekipējumā atbilstoši noteikumiem. Laukuma izmēri 20x12m , spēles ilgums 24min., puslaiks 12min.

Gatavošanās process šīm sacensībām ilga 3 nedēļu garumā. Skolas komandā iekļuva un uz sacensībām brauca Edgars Fedotovs, Juris Saušs, Ainārs Glūmāns, Rolands Leitāns, Valentīns Dreisks, Sandis Stepans, bet vārtus sargāja Matīss Pupiņš.

No Latgales zonas, lielajā Republikas finālā gribēja iekļūt 8 skolu komandas (bet finālā katru zonu pārstāv tikai divas komandas), visas 8 komandas tika sadalītas divās apakšgrupās. Mūsu apakšgrupā iekļuva pagājušā gada vicečempioni – Aleksandrova, Ezersala un Malta.

Pirmā spēle bija pret spēcīgo Aleksandrovu – līdz otrā puslaika vidusdaļai rezultāts bija neizšķirts (1:1), bet tad vienu reizi kļūdījās aizsargs, tad vārtsargs un viena bumbiņa bija „neņemama” , gala rezultāts bija 1:4 Aleksandrovas labā. Vienīgos vārtus mūsu komandas labā guva Juris Saušs. Viņš arī bija labākais šajā spēlē no mūsu komandas, jo spēlē iegāja droši un bez kļūdām.

Otro spēli Raudas internātpamatskola aizvadīja ar Ezersalas skolas komandu. Mūsu skolas komanda Ezersalas komandu vinnēja ar rezultātu 5:1. Divus no gūtajiem vārtiem iesita Edgars Fedotovs.

Trešo apakšgrupas spēli mēs aizvadījām ar grupas līderiem – Maltas skolu. Spēkošanās bija sīksta, tomēr ar rezultātu 1:3 pārāka izrādījās Maltas skolas komanda. Vienīgos vārtus šajā spēlē guva Ainārs Glūmāns.IMG_5062

Ļoti labi darbojās vārtsargs Matīss Pupiņš (attēlā).

Manuprāt, šī bija mūsu labākā spēle, neskatoties uz to, ka piekāpāmies.

No mūsu apakšgrupas tālāk pusfinālā iekļuva Aleksandrovas un Maltas skolu komandas, bet no otrās apakšgrupas – Baltinavas un Sveķu skolu komandas. Pusfinālā Sveķu skolas komanda apspēlēja Aleksandrovas skolas komandu, savukārt Maltas komanda pārspēja Baltinavas komandu. Finālā Sveķu komanda pieveica Maltas komandu.

Taču vēlāk noskaidrojās, ka Maltas skolas komanda tika diskvalificēta, jo no 10 spēlētājiem, kuri pārstāvēja Maltas skolu, 7 skolēni mācās vispārizglītojošā skolā. Tātad Raudas skolas komanda varēja spēlēt pusfinālā un es uzskatu, ka mēs droši varējām cīnīties par trešo vietu.

Tomēr neskatoties ne uz ko, uzskatu, ka mūsu komandai šīs spēles ir liels progress mūsu attīstībā, jo mēs bijām jaunākā skolas komanda (jaunākie spēlētāji). Pārējās skolas pārsvarā pārstāvēja arodklašu skolēni.

Noteikti arī uz mūsu ielas spīdēs saule!  Paldies, puišiem par darbu ar pilnu atdevi! Jūs visi bijāt malači!

Direktors, sporta skolotājs Andrejs Vēvers

uz galeriju…