IMG_20170308_1522322017.gada 8.martā Rīgas Sanatorijas internātpamatskolā notika Latvijas speciālo skolu sacensības (Latvijas Speciālā olimpiāde) novusā.

Sacensībās piedalījās arī Raudas internātpamatskolas komanda 5 cilvēku sastāvā. Pirmajā grupā spēlēja zēni, kuriem sacensību dienā ir 14 gadi, Raudas skolu pārstāvēja Edgars Saušs. Otrajā grupā – zēni, kuri ir vecāki par 14 gadiem, Raudas skolu pārstāvēja Juris Saušs. Trešajā grupā – meitenes, kuras vecākas par 14 gadiem, Raudas skolu pārstāvēja Marta Skrazlovska, savukārt jaunākajās dubultspēlēs no Raudas skolas piedalījās Milana Stepane un Raimonds Pudāns.

Kopumā sacensībām bija pieteikušās 24 komandas. Sacensību dienā ieradās 21 komanda no visas Latvijas. Sacensības notika pēc Šveices sistēmas – ja dalībnieks uzvar, jo augstāks reitings tiek piešķirts un pretim tiek likts spēlētājs ar tādu pašu reitingu. Ja dalībnieks zaudē, pretim nāk tāds pats spēlētājs ar zemāku reitingu.

Jaunākajā grupā par Latvijas Speciālās olimpiādes uzvarētāju kļuva EDGARS SAUŠS, vecākajā grupā zēniem, 11.vietu izcīnīja Juris Saušs, vecākajā grupā meitenēm – 8.vietu ieguva Marta Skrazlovska, bet dubultspēlēs – MILANA STEPANE un RAIMONDS PUDĀNS ieguva 2.vietu!

Kopvērtējumā Raudas internātpamatskolas komanda ieguva 2.vietu, par vienu punktu atpaliekot no LSO čempioniem Spāres internātpamatskolas. Trijnieku noslēdza Lažas speciālā internātpamatskola.

Paldies audzēkņiem par ieguldīto darbu! Paldies internāta skolotājiem, kas palīdzēja sagatavot bērnus sacensībām!

Lepojamies ar EDGARA S. sasniegumiem, jo viņš tagad ir ne tikai Ilūkstes novada novusa sacensību uzvarētājs, bet tagad arī LSO novusa sacensību jaunākās grupas čempions!

direktors Andrejs Vēvers