Pavisam drīz cilvēku sirdis piepildīs gaišs prieks par Ziemassvētku brīnumu, kas ir Jēzus Kristus piedzimšana. Adventa laiks ir īpašs laiks, ko Dievs mums dāvā, lai sagatvotos šiem skaistajiem svētkiem. Arī Raudas internātpamatskolā jau jūtama svētku tuvošanās. 23. novembrī mūsu skolas skolēni viesojās Baltinavas kristīgajā internātpamatskolā, kur gaišā un sirsnīgā atmosfērā ikviens koncerta dalībnieks sajuta svētku tuvošanos.33945afc548bcc13f7d10ecc23e64725

Šogad kocerta scenārijā un skolēnu priekšnesumos izskanēja miera un gaismas notis. Cilvēku sirdīs ienāk miers, gaisma un mīlestība brīdī, kad viņu sirdis ir atvērtas Dievam. Diemžēl ikdienā bieži cilvēki pagriež Dievam muguru un izvēlas tumsu, nevis gaismu. Mūsu skolas skolēni dziesmās un nelielā skečā parādīja, ka Dievs vēlas ikvienam dāvāt savu gaismu. Viņš gaida tikai mūsu “Jā!”. Dieva acīs katrs cilvēks ir īpašs. Par to, cik Dievam mēs katrs esam svarīgs, atgādināja arī Baltinavas katoļu baznīcas prāvests Staņislavs Prikulis. Viņš pastāstīja stāstu par kadiķi. Kadiķis ir sīks kociņš, bet tieši no šī koka tika izgatavota silīte, kurā Ziemassvētkos Marija guldīja mazo Jēzu. Arī priekš tevis Dievam ir kāds skaists plāns.

Pēc sirsnīgā koncerta skolēni darbojās dažādās darba grupās. Ar čaklajiem pirkstiņiem tika radītas dažādas sniegpārsliņas, sveces un svečturi, fotorāmītis un arī Ziemassvētku vecīša zābaki. Arī skolotājiem neviens neļāva slinkot. Mākslinieka Andra vadībā skolotāji izgatavoja unikālas rokassprādzes no ādas.

Sirsnīgs paldies par iespēju dāvāt gaismu un mīlestību šajā Adventa laikā. Koncerta laikā arī mēs saņēmām daudz gaismas un iedvesmu dāvāt to citiem cilvēkiem. Paldies Baltinavas kristīgās internātpamatskolas direktorei un skolotājiem par sirsnīgo uzņemšanu!

Novēlam šajā Adventa laikā katru dienu no jauna teikt Dievam “Jā!” un izvēlēties gaismu nevis tumsu! Lai gaišs un mīlestības piepildīts ikvienam šis Ziemassvētku brīnuma gaidīšanas laiks!

uz galeriju…