29.05.2014.

 Pavisam nemanot ir pagājuši deviņi gadi, ko šī gada absolventi ir pavadījuši Raudas skolā. Pavisam nemanot ir pienācis 29.maijs – izlaidums.

 Daudz ir izdarīts, izsapņots, paveikts. Mūsu atmiņās šīs klases bērni paliks kā smaidīgi, mīļi un ļoti labestīgi bērni. Tas – viņu lielākais guvums.

 Skolotāji vēlējās, lai šī diena paliktu viņu atmiņās. Absolventiem tika veltīti daudz labu ceļa vārdu un novēlējumu. Šo pasākumu krāšņāku un emocionālāku padarīja Ilūkstes mūzikas un mākslas skolas saksafona klases audzēkņu uzstāšanās, par ko lielu paldies sakām šīs skolas direktoram E.Megnim un skolotājai O.Šeršņovai.

 Absolventi saņēma ļoti daudzas dāvanas un laba vēlējumus, kurus sarūpēja mūsu draugi un atbalstītāji – KPMG Baltics SIA, Latvijas Dzelzceļš, Latvijas Sarkanā Krusta Ilūkstes – Daugavpils novada komiteja, Elita ar mūsu draugiem no Rīgas, kā arī priesteris Arnis.Lielu paldies sakām arī Ilūkstes novada domei, par sarūpētajām dāvanām absolventiem.

Izlaidums_2014 (188) Saviem absolventiem novēlam, lai viņiem līdzās vienmēr ir daudz labu cilvēku, kas atbalsta, mīlestības, kas iedvesmo, lai vienmēr pietiek spēka izvēlēties pareizo ceļu …

 uz galeriju